• Email: pavla@fyziofemina.cz
  • Phone:+420 774 502 466

Ohlasy klientů

Mgr. Pavla Zachová je velmi šikovná fyzioterapeutka, která mi pomohla s problémy po porodu našeho prvního dítěte. Její přístup je otevřený a laskavý, respektuje individuality každého a snaží se všemožně vyjít vstříc.

Kristýna

 

Pavlínku jsem vyhledala hlavně kvůli nedařícímu se otěhotnění a velmi bolestivé menstruaci. Jakákoliv alternativa ke klasické medicíně je mi velmi blízká. Společně jsme odvedly kus práce. Je to velmi empatická a pozitivně naladěná bytost, která dokáže nalít optimismus do žil. Naučila jsem se pracovat se svým pánevním dnem, osvojila si cviky metody L. Mojžíšové, naučila se užívat bylinky a v neposlední řadě také zklidnila mysl. Moc jí za to děkuji a pevně věřím, že dříve či později se výsledek dostaví.

Hana

 

Pavla je profesionálka, která se mnou probrala můj “problém” nejen z hlediska fyzioterapie, ale také mi vysvětlila vliv psychiky a životního stylu na zdraví. Nejen že mi ulevila od bolestí hrudní páteře, ale vysvětlila mi, jak předejít dalším potížím v oblasti pohybového aparátu a jak zrelaxovat tělo po namáhavé fyzické činnosti v zaměstnání. Ještě jednou děkuji za celostní a lidský přístup a cenné informace.

Andrea

 

Zúčastnila jsem se praktických seminářů Pánevní dno a Cvičení dle Ludmily Mojžíšové. Poctivě cvičím a již po několika týdnech zažívám první pozitivní výsledky:

  • Nemusím cvičit další cviky na záda, bohatě stačí ty, které nás Pavla naučila.
  • Hodně kamarádů si všimlo, jak krásně se mi zpevnilo tělo.
  • Díky Pavliným radám jak správně používat své tělo, zvládnu sedět i delší dobu na židli, aniž bych umírala na bolesti zad.
  • Zažívám snadnější a intenzivnější orgasmus – to je moc příjemné zlepšení 🙂

Díky moc za tvé semináře a tvůj přístup.

Lenka

 

Paní Zachovou doporučuji pro její empatický přístup, odborné poradenství v široké oblasti zdraví (strava, pohyb, stres, atd.) a pocit, že je o mně opravdu pečováno. Její pozitivní přístup je motivující a inspirující k životním změnám.

Apolena

 

„Myslím, že jste sama správně vystihla, jaká slova jsou specifická pro Vaší práci – celostně, neinvazivně, empaticky. Dokážete mluvit o poměrně intimních záležitostech naprosto přirozeným způsobem tak, že se nikdo z přítomných nemusí cítit jakkoliv nekomfortně, což mi přijde jako velké umění.

Uvědomila jsem si, jak moc je důležité věnovat této oblasti pozornost a jak moc důležité také je starat se o naši ženskost. Jak jste řekla, není na tom nic špatného, ani zahambujícího, ani cokoliv negativního, mluvit o těchto věcech. Já jsem měla štěstí na výchovu, kde se netabuizují žádná témata a bavíme se o všem. Ale výchova není všechno a myslím, že jsem si sama během života utvořila určité bloky, které by v budoucnu mohly být velkou překážkou ke spokojenému životu.
Odbourávat je s Vámi se ale jevilo jako velice nenásilné, přirozené. Moc se mi na Vás líbí, že z Vás cítím velkou profesionalitu, ačkoliv vše vykládáte hezky jednoduše a přístupně. Máte sebevědomí na to říct, že nevíte, když si nejste jistá, protože víte, že Vás to neshodí, ale spíš vyzdvihne.

Informace máte seskládané opravdu celostně, z různých zdrojů, vžité, promyšlené, propojené. V praktické části dokážete člověka povzbudit tak, aby se nebál se sebou pracovat. Vytváříte prostředí důvěry, což je pro Vaší činnost a pro celý život velice podstatné. Líbí se mi, že se tupě nespokojíte s tím, co je Vám předkládáno a sama si vše ještě ověřujete a studujete dál. Nestěžujete si na špatnou školu atp a prostě se zařídíte po svém.

Jsem ráda, že jsem se s Vámi mohla setkat, bylo to obohacující a jsem ráda, že si vše mohu ještě projít.

Helena