• Email: pavla@fyziofemina.cz
  • Phone:+420 774 502 466

Ohlasy klientů

Mgr. Pavla Zachová je velmi šikovná fyzioterapeutka, která mi pomohla s problémy po porodu našeho prvního dítěte. Její přístup je otevřený a laskavý, respektuje individuality každého a snaží se všemožně vyjít vstříc.

Kristýna

 

Pavlínku jsem vyhledala hlavně kvůli nedařícímu se otěhotnění a velmi bolestivé menstruaci. Jakákoliv alternativa ke klasické medicíně je mi velmi blízká. Společně jsme odvedly kus práce. Je to velmi empatická a pozitivně naladěná bytost, která dokáže nalít optimismus do žil. Naučila jsem se pracovat se svým pánevním dnem, osvojila si cviky metody L. Mojžíšové, naučila se užívat bylinky a v neposlední řadě také zklidnila mysl. Moc jí za to děkuji a pevně věřím, že dříve či později se výsledek dostaví.

Hana

 

Pavla je profesionálka, která se mnou probrala můj “problém” nejen z hlediska fyzioterapie, ale také mi vysvětlila vliv psychiky a životního stylu na zdraví. Nejen že mi ulevila od bolestí hrudní páteře, ale vysvětlila mi, jak předejít dalším potížím v oblasti pohybového aparátu a jak zrelaxovat tělo po namáhavé fyzické činnosti v zaměstnání. Ještě jednou děkuji za celostní a lidský přístup a cenné informace.

Andrea

 

Zúčastnila jsem se praktických seminářů Pánevní dno a Cvičení dle Ludmily Mojžíšové. Poctivě cvičím a již po několika týdnech zažívám první pozitivní výsledky:

  • Nemusím cvičit další cviky na záda, bohatě stačí ty, které nás Pavla naučila.
  • Hodně kamarádů si všimlo, jak krásně se mi zpevnilo tělo.
  • Díky Pavliným radám jak správně používat své tělo, zvládnu sedět i delší dobu na židli, aniž bych umírala na bolesti zad.
  • Zažívám snadnější a intenzivnější orgasmus – to je moc příjemné zlepšení 🙂

Díky moc za tvé semináře a tvůj přístup.

Lenka